Dzieciom o Biblii

 

Witaj w dziale Edukacji Biblijnej!

Jesteś katechetą, rodzicem, nauczycielem szkółki niedzielnej, kierownikiem kolonii, nauczycielem czy duchownym? Ta część naszej strony wyposaży Cię w narzędzia do nauczania dzieci o znaczeniu Biblii, misji, modlitwy i tłumaczeniu Bożego Słowa.

W zakładkach po lewej stronie znajdziesz różne materiały edukacyjne do wykorzystania na spotkaniach, a także w domu. Większość z nich można pobrać za darmo i kopiować na potrzeby zajęć z dziećmi. 

Chcemy wesprzeć wszystkich, którzy nauczają dzieci i pragną otworzyć ich serca na wartość Bożego Słowa, działania misyjne wśród narodów, a szczególnie wśród tych, które nie posiadają Biblii. Wierzymy, że nigdy nie jest za wcześnie na to, by uczyć dzieci wartości modlitwy i wspierania misjonarzy. Mamy nadzieję, że nauczając dzieci, pozostawimy w ich sercu pragnienie, by zaangażowały się w działania misyjne nie tylko teraz, ale do końca życia.

Więcej o służbie Edukacji Biblijnej znajdziesz na stronie www.eb.org.pl

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: biuro@eb.org.pl

Niech Pan Bóg cię błogosławi w twoim pragnieniu by rozbudzać w sercach dzieci, wśród których służysz, zapał dla Bożego Słowa i dla misji. 

                                                                                      Nela i Zbyszek Kłapa - koordynatorzy projektu Edukacja Biblijna


"Wychowuj chłopca odpowiednio do drogi, którą ma iść, a nie zejdzie z niej nawet w starości.”
Przypowieści Salomona 22:6