Pomoc dla Ukrainy

ENGLISH

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy okazują nam zaufanie pytając, jak mogą włączyć się w nasze działania na rzecz pomocy Ukrainie w związku z panującą tam wojną.

Aktualnie pomoc finansowa zbierana jest na hurtowy zakup najpotrzebniejszych produktów (jedzenie i środki higieny), które następnie transportujemy na Ukrainę, skąd rozwożone są do poszczególnych miejsc bezpośrednio zagrożonych wojną. Zostało już przetransportowanych ok. 50 ton żywności, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni przede wszystkim Panu Bogu, a także wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazali środki na ten cel.

Staramy się koordynować zgłoszenia pomocy, które do nas napływają, i w tym celu uruchomiliśmy nr telefonu 661 188 500, czynny w godz. 9:00 – 17:00
oraz adres e-mail: bsmbiuro59@gmail.com. Dary rzeczowe prosimy gromadzić u siebie i tylko zgłaszać, ile i co jest dostępne – my nie jesteśmy w stanie tego składować. Dziękujemy za zrozumienie!

POMOC W CZASIE KRYZYSU – MATERIAŁY
Pobierz przygotowany do druku plik z wizytówkami, które zawierają kod QR odsyłający do aplikacji z Bibliami po ukraińsku i po rosyjsku.